Wesela

Wesela

Zagroda Leśna stając naprzeciw bardzo wysokim wymaganiom młodych par chcących zorganizować przyjęcie weselne stworzyła specjalną ofertę, która z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich klientów.

Organizując przyjęcia weselne tworzymy specjalną więź z klientem, by poznać Jego wymagania. Każdego klienta traktujemy bardzo indywidualnie, ponieważ każdy ma inne wyobrażenie przyjęcia weselnego. Po podpisaniu umowy jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym i mailowym, nie tylko organizujemy wesele, ale również pomagamy i doradzamy w innych sprawach związanych ze ślubem i weselem. Zatrudniamy dekoratorkę wnętrz, która stworzy na każde przyjęcie indywidualny i niezapomniany klimat. Wszelkie pomysły i sugestie par młodych są dla nas zawsze bardzo ważne i staramy się wszystkie je realizować.

Ponadto nasze przyjęcia charakteryzują się wyśmienitą kuchnią, profesjonalną obsługą kelnerską oraz wspaniałym klimatem. Wszyscy goście z pewnością przeżyją miłe chwile, a Państwo Młodzi najwspanialszy dzień w Swoim życiu.